Belde Planlama

Hakkımızda

Belde Planlama Mimarlık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Şehir Planlama ve Mimarlık alanında hizmet vermek üzere 1988 yılında kurulmuştur. Şirket kurucuları müteşebbis ruhlarını, gayretlerini, geniş enerji potansiyellerini, samimiyet ve dürüstlüklerini sermaye olarak birleştirip, güç birliği  oluşturarak kurmuş oldukları firmanın hizmet prensiplerini kalite standartlarında üretim ve zamana saygı olarak belirlemişlerdir.

Müşteri memnuniyetini çalışma hayatında ilke ve prensip edinen üst yönetim; toplam kaliteyi ve teknolojik gelişmeyi yakalama gayretlerini günümüze kadar devam  ettirmişlerdir. Bilgi birikimlerini yönetim anlayışı ile birleştiren firmamız;  güçlü idari ve mali yapısı yanında, geniş imkanlar sunan teknolojik gücü sayesinde sektör piyasasında tercih edilen firma konumuna yükselmiştir.

Belde Planlama bu güne kadar özel sektöre yaptığı çeşitli hizmetlerin yanında Kamu Kurum ve Kuruluşlarına yaptığı Nazım ve Uygulama İmar Planları, her ölçekteki Plan Tadilat ve Revizyonları, Kentsel Dönüşüm Planları, Kentsel Tasarım Projeleri ile öne çıkmış, bir çok paket projede ham araziden iskan onayına kadar geçen proje üretim sürecinde aktif rol almış bulunmaktadır.  

Belde Planlama; teknik donanım ve yapısal bilgi birikimiyle, 33 yılı aşan tecrübenin verdiği güveni tüm dost ve müşterileri ile birlikte yarınlara taşımanın azim ve gayreti içindedir.